Dlaczego warto z nami pracować?

Doceniamy wiedzę i doświadczenie. Bardzo ważne są dla nas także talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno doświadczonych  profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby.

Tworzymy przyjazne warunki pracy i oferujemy możliwość rozwoju zawodowego. Stawiamy na zaawansowaną technologię, sprawną organizację pracy i nieustanny rozwój.

Czy kreowanie modelu wdrożenia systemu informatycznego to Twoja prawdziwa pasja? Lubisz pracę o charakterze koncepcyjnym, która wymaga innowacyjnego podejścia do wielu zagadnień? Czy jesteś uważnym obserwatorem trendów technologicznych i informatycznych firm? Nie czekaj! Dołącz do nas!


Zostań Konsultantem Wdrożeniowym w dynamicznym,  zespole wdrożeniowym wiodącej  firmy informatycznej z  45-letnią tradycją rynkową.

My damy Ci narzędzia pracy, a Ty:

Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu powinieneś/ powinnaś:

W zamian za wkład i zaangażowanie w wyzwania oferujemy Ci:


Kontakt:

CPU ZETO sp. z o.o
w Jeleniej Górze
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
58-500 Jelenia Góra
tel. 756425100;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zamieszczenie w dostarczonych dokumentach nastepującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.