Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM

Aktualne oferty pracy 

 

 

Dołącz do zespołu CPU ZETO

Nasza firma w swoich ośrodkach w Jeleniej Górze i Zgorzelcu zatrudnia ponad 25 pracowników różnych specjalności. Nasi pracownicy mogą liczyć na ciekawe i ambitne zadania, przyjemną atmosferę pracy oraz atrakcyjne pakiety socjalne. Nasi pracownicy to ludzie stawiający sobie ambitne cele i poszukujący nowych możliwości rozwoju firmy. Różnorodność naszej oferty oraz wynikających z niej zadań powoduje, że praca w CPU ZETO jest zawsze ciekawa i pełna wyzwań.

Niezależnie od tego czy Twoją pasją są systemy informatyczne, komputery, serwery, sieci komputerowe, teletechnika... masz zacięcie sprzedażowe, jesteś zdolnym serwisantem lub programistą - chętnie przeanalizujemy Twoją ofertę. Zapraszamy do składania swoich aplikacji na aktualne oferty pracy.

Jeśli obecnie nie poszukujemy pracowników na stanowisko pracy, które odpowiada Twojej specjalności, możesz zostawić nam swoje CV na przyszłość. Nasza firma stale się rozwija i możliwe, że w niedalekiej przyszłości będziemy poszukiwali kogoś takiego jak Ty. Nie wykluczamy również utworzenia nowego stanowiska dla zdolnych i doświadczonych pracowników.

CPU ZETO od wielu lat umożliwia odbycie praktyk studenckich. W ramach przedmiotowych praktyk istnieje możliwość zapoznania się od strony praktycznej z zasadami funkcjonowania firmy z uwzględnieniem nowoczesnych metod marketingowych.

Zapraszamy do kontaktu:
Zespół Administracyjno-Kadrowy
tel.: (75) 64 25 171 | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre