Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM

CPU ZETO Sp. z o.o. w Jeleniej Górze jest firmą informatyczną działającą głównie na rynku południowo-zachodniej Polski. Jesteśmy jedną z największych firm IT na Dolnym Śląsku o bogatej tradycji informatycznej, działającą na rynku od 1971 roku, przygotowaną do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów i dysponującą dużym potencjałem usługowym.

KATALOG PRODUKTÓW I USŁUG FIRMY

 

KATALOG USŁUG TELETECHNICZNYCHWARTOŚCI JAKIE WYZNAJEMYCPU ZETO RZETELNĄ FIRMĄ

Firma CPU ZETO świadczy kompleksowe usługi na wszystkich etapach procesu informatyzacji. Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie oczekiwań każdego Klienta poprzez holistyczne podejście do jego problemów natury informatycznej. Z uwagą analizujemy potrzeby naszych Klientów, doradzamy w zakresie doboru najlepszych rozwiązań informatycznych: sprzętu komputerowego, biurowego, fiskalnego, systemów informatycznych, sieci komputerowych i teletechnicznych, czy aplikacji internetowych. Podczas etapu wdrożenia, instalacji danego rozwiązania informatycznego jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, dbając o jak najlepszą komunikację i przepływ informacji. Każdorazowo przeprowadzamy szkolenia stanowiskowe lub specjalistyczne, dzięki którym nasi Klienci otrzymują odpowiednie wsparcie techniczne i merytoryczne zaimplementowanych rozwiązań IT. Ponadto, dzięki posiadanym uprawnieniom potwierdzonym certyfikatami świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Pozwala nam to, w najkrótszym możliwym terminie usunąć ewentualne awarie lub usterki. Nasza obsługa obejmuje również działania marketingowe związane ze stałą komunikacją z Klientami poprzez okresowe analizy satysfakcji naszych Klientów, aktywność działu telemarketingu, wysyłka newslettera firmy oraz stały kontakt naszych handlowców powodują, że utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami dbając o ich jak najwyższy stopień zadowolenia ze współpracy z CPU ZETO.

Głównym celem przyjętej w CPU ZETO Polityki Jakości jest spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów na jak najwyższym poziomie jakości, w sposób umożliwiający osiąganie satysfakcji przez obie strony. Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2009; PN-ISO/IEC ISO 27001:2007. Wszystkie działania spółki są ukierunkowane na jak najlepszą obsługę Klientów poprzez realizację naszej misji, którą jest: "Dostarczanie zasobów i narzędzi wspomagających budowę społeczeństwa opartego na wiedzy i informacji."


Naszą ambicją jest podążanie za rozwojem technologii informatycznej i szukanie nowych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się Polsce XXI wieku. Staramy się zapewnić naszym Klientom jakość usług na najwyższym poziomie i dać im dokładnie to, czego potrzebują.

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre