Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM

CPU ZETO Spółka z o.o. to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm z szeroko pojętej branży informatycznej na Dolnym Śląsku. Firma rozpoczynała działalność w roku 1971, realizując pierwsze poważne programy informatyzacji kraju (obsługa dużych państwowych przedsiębiorstw i instytucji publicznych: Fampa, Polfa, ZUS, banki, itd ). Od początku lat 90-tych, po transformacji ustrojowej, firma jest spółką prywatną (akcjonariat pracowniczy).

Aktualnie główne obszary działalności CPU ZETO to:

  • wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, instytucji i administracji publicznej
  • projektowanie i realizacja instalacji teletechnicznych i sieci teleinformatycznych
  • dostawa sprzętu komputerowego, biurowego, kas fiskalnych, podpisu elektronicznego a także – nowością jest – dostawa sprzętu medycznego dla wielu szpitali na terenie całego kraju
  • usługi serwisowe zarówno w zakresie sieci teletechnicznych, teleinformatycznych jak i sprzętu i urządzeń.

Mając na uwadze wyzwania jakie stoją przed polską gospodarką – projekt Przemysł 4.0 - spółka szczególny nacisk kładzie na wdrażanie zaawansowanych programów informatycznych dla polskich ale i zagranicznych przedsiębiorstw. We współpracy z firmą SSG Insight z Wielkiej Brytanii oraz oddziałem SSG Insight w Jeleniej Górze – CPU ZETO od 10 lat wdraża na rynku polskim, a także na rynkach międzynarodowych zawansowane oprogramowanie wspierające działalność służb utrzymania ruchu pod nazwą EAM/CMMS Agility. Spółka może pochwalić się tym, iż na bazie udanych wdrożeń systemu w Polsce aktualnie realizowany jest proces implementowania systemu w firmach powiązanych z podmiotami w Polsce ( tzw. „roll-out” systemu do spółek zagranicznych).

Wśród klientów firmy są firmy z Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Słowacji). Możemy pochwalić się tym, iż rozwiązania, które wdrożyliśmy w Polsce spotkały się także z dużym zainteresowaniem potężnych firm w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii - a więc w kolebkach nowoczesnego przemysłu.

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre