Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM
MODUŁY SYSTEMU COMARCH ERP OPTIMA

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne moduły.

HANDEL I USŁUGI

 FAKTURY

Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi atutami jest cennik z dowolną ilością cen, możliwość wyliczenia wielowymiarowych rabatów oraz fiskalizacja paragonów i faktur.

HANDEL

Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych usprawnia pracę firmy. Rozszerzona wersja Handel Plus daje m.in. możliwość szczegółowego opisywania dostaw za pomocą cech. Dzięki współpracy z Comarch Mobile, aplikacji przeznaczonej dla urządzeń przenośnych, sprzedaż prowadzona poza firmą jest znacznie efektywniejsza.

iSKLEP24

Comarch iSklep24 to kompletne oprogramowanie do prowadzenie własnego sklepu internetowego:
- Pełna integracja z COMARCH ERP OPTIMA, automatyczna synchronizacja stanów magazynowych, zamówień oraz towarów
- Integracja z Allegro, galerią iMall24, porównywarkami cen oraz serwisami płatności online
- Sprzedaż równolegle poprzez Facebook
- Statystyki i dokładne raporty sprzedażowe
- Skuteczne pozycjonowanie w Google

DETAL

Moduł COMARCH ERP OPTIMA Detal to specjalnie zaprojektowana aplikacja, obsługująca szybką sprzedaż detaliczną. Jest ściśle powiązana zCOMARCH ERP OPTIMA i ma na celu maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z COMARCH ERP OPTIMADetal doskonałe narzędzie do pracy w każdym sklepie.

iMALL24

Portal w formie internetowej galerii handlowej, do której towary może wystawić każdy użytkownikCOMARCH ERP OPTIMA, nawet jeśli nie posiada sklepu internetowego i nigdy wcześniej nie sprzedawał swoich produktów w sieci. Sprzedaż i promocja na iMall24 są bezpłatne, dlatego to najlepszy sposób na rozpoczęcie sprzedaży w sieci.

SERWIS

Moduł ten dedykowany jest firmom zajmującym się działalnością serwisową. Umożliwia on:
- Obsługę zleceń firm serwisowych
- Harmonogramowanie zadań
- Automatyczne fakturowanie zleceń
- Rejestrowanie urządzeń serwisowanych

KSIĘGOWOŚĆ I PŁACE

KSIĘGA PODATKOWA

Obejmuje łatwą obsługę księgową firmy oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów. Moduł jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami.

KSIĘGA HANDLOWA

Księga Handlowa to moduł pozwalający na obsługę pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Jego podstawowym atutem jest usprawnienie pracy dzięki automatyzacji procesu księgowania, ewidencjonowania VAT-u oraz możliwości wydruków i przesyłania elektronicznych deklaracji.

ŚRODKI TRWAŁE

Moduł ten pozwala na prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Moduł pozwala m.in. na:
- Tworzenie planów amortyzacji
- Automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych
- Rejestrowanie historii środka trwałego

PŁACE I KADRY

Umożliwia firmie prowadzenie pełnej obsługi kadrowopłacowej. Zapewnia pracę zawsze zgodną z aktualnymi przepisami oraz:
- Współpracuje z programem Płatnik
- Nalicza i drukuje deklaracje podatkowe
- Wylicza składki ZUS i deklaracje
- Zapewnia obsługę korekt list płac
- Umożliwia wysyłanie e-deklaracji do US

BIURO RACHUNKOWE

Moduł Biuro Rachunkowe jest centralnym miejscem pracy każdego biura rachunkowego. Jest to panel wspierający codzienną pracę, dzięki któremu można seryjnie rozliczać obsługiwanych klientów, organizować pracę w biurze, kontrolować czas pracy nad dokumentami.

KASA/BANK

Niezbędny element w każdej firmie, umożliwiający ewidencję wszystkich wydatków i wpływów. Dostarcza informacji o stanie środków pieniężnych oraz zapewnia prowadzenie rozrachunków, planowanie płatności, kontrolę płynności finansowej przedsiębiorstwa czy współpracę z bankowością elektroniczną.

ZARZĄDZANIE

CRM

CRM to moduł, dzięki któremu można rejestrować kontakty z klientami. Można również wprowadzać zadania, jakie powinni wykonać poszczególni pracownicy w związku z obsługą klientów. Moduł umożliwia wprowadzenia zadania głównego i powiązanych z nim zadań szczegółowych, a także wystawianie faktur cyklicznych.

ANALIZY BUSINESS INTELLIGENCE

Moduł Analizy Business Intelligence zapewnia dostęp do prawie 100 najpotrzebniejszych raportów o działalności całej firmy. Ponadto umożliwia błyskawiczne stworzenie dowolnej analizy na podstawie gromadzonych w systemie danych. Dane przedstawione są w postaci prostych i zrozumiałych wykresów graficznych oraz tabel, które można dowolnie modyfikować. Więcej o analizach BI na stronie producenta - COMARCH ERP OPTIMA BI

PULPIT MENADŻERA

Moduł zapewnia:
- Dostęp do informacji o firmie poprzez Internet
- Stały dostęp do informacji o przychodach, kosztach, rozliczeniach czy podatkach
- Gotowe analizy i raporty o obrotach, zobowiązaniach, należnościach
- Bezpieczeństwo prezentowanych informacji z urządzeń mobilnych.
Korzystając z urządzeń mobilnych (palmtop, smartphone) i aplikacji Mobilny Menadżer, kadra zarządzająca zyskuje dostęp do raportów i analiz z każdego miejsca i o każdej porze.

OBIEG DOKUMENTÓW

Obieg dokumentów jest właśnie dla Ciebie! Ten moduł pozwala na gromadzenie oraz łatwe katalogowanie każdego rodzaju dokumentów Twojej firmy (skany, zdjęcia, pliki Word, Excel i inne). Dodatkowo można swobodnie wyszukiwać potrzebne dokumenty oraz definiować proces obiegu dokumentów wedle własnych potrzeb.

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre