Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM


AGILITY
to nowoczesny system informatyczny klasy EAM/CMMS dla służb utrzymania ruchu, umożliwiający zarządzanie wyposażeniem technicznym i pracą.

AGILITY jest systemem klasy EAM/CMMS (Enterprise Asset Management / Computerised Maintenance Management Systems) nowej generacji, opartym o przeglądarkę internetową, który zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do zapobiegania awariom poprzez zarządzanie: zleceniami prac konserwacyjnych oraz związanych z nimi częściami zamiennymi i zasobami od małych działów utrzymania aż do dużych wielooddziałowych korporacji. Główny nacisk przy projektowaniu Agility położono na jego elastyczność. Kierownictwo Służb Utrzymania Ruchu może całkowicie dostosować produkt do swoich specyficznych potrzeb.

Nasza firma jest partnerem producenta systemu - angielskiej firmy SoftSols Group Ltd. oraz wyłącznym dystrybutorem systemu AGILITY w Polsce, a także autorem polskiej wersji językowej systemu.

 

Więcej na polskiej stronie WWW systemu Agility
http://getagility.pl/

oraz

na angielskiej stronie producenta Agility
https://www.ssginsight.com

AGILITY jest narzędziem stworzonym w technologii Microsoft. NET, która pozwala uzyskać zdalny dostęp do systemu oraz bezpiecznie wymieniać informacje z każdego miejsca na świecie, w którym istnieje dostęp do Internetu. AGILITY to efektywna droga do uproszczenia działalności służb remontowych. System jest elastyczną platformą, która może zmieniać się wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami biznesowymi. Zapomnij o zbyt skomplikowanych, kosztownych systemach IT. AGILITY jest łatwy w obsłudze i nastawiony na elastyczność.

W odróżnieniu od innych drogich i trudnych w obsłudze produktów, system AGILITY może być stosowany przez wszystkich użytkowników za pomocą prostego interfejsu przeglądarki internetowej, który można dostosować do ich specyficznych potrzeb w bardzo przystępnych cenach jednoczesnych użytkowników płatnych licencji.

System EAM/CMMS AGILITY został dwukrotnie odznaczony tytułem Produkt Roku, przyznawanego przez prestiżowy magazyn Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.


Kluczowe korzyści użytkowania systemu Agility:

Wszechstronny – AGILITY bardzo dobrze sprawdza się w wielu różnych branżach i typach działalności, począwszy od firm produkcyjnych, przez transport, a skończywszy na szpitalach. Ważną zaletą AGILITY jest uniwersalność i nacisk na kluczowe problemy w zakresie zarządzania serwisem.

Prosty w użytkowaniu – AGILITY jest bardzo prosty w obsłudze. Intuicyjny interfejs powoduje, że szkolenie pracowników i wdrożenie jest bardzo krótkie.

Niedrogi – Dzięki wysokiemu dopasowaniu systemu do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa, koszt wdrożenia AGILITY stanowi ułamek kosztów innych nadmiernie rozbudowanych systemów EAM/CMMS.

Mobilny – Bezpośrednio przydziela zadania i zlecenia pracy technikom w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje urządzenia przenośne (np: palmtopy) używając GPRS, sieć radiową lub synchronizację poprzez stację dokującą.

Bezpieczny – Bezpieczne logowanie do systemu poprzez unikalny login i hasło oraz protokół https. Istnieje również możliwość przypisania uprawnień do poszczególnych funkcji systemu oraz obiektów.

Integrowalny – Możliwość integracji z innymi systemami np. ERP, poprzez Web Services.

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre