Wybrane
Certyfikaty Autoryzacyjne

 

Oferujemy skuteczne i sprawne usługi serwisowo - techniczne realizowane przez zespoły serwisu komputerowego i kas fiskalnych. Nasi wykwalifikowani elektronicy mogą służyć pomocą i serwisem nie tylko w przypadku awarii, ale też w rozwiązywaniu problemów w codziennej pracy.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem kopiarek SHARP i RICOH oraz autoryzowanym fabrycznym serwisem ELZAB.

Serwis techniczny obejmuje:

Usługi serwisowe obejmują:

 

Oferta stałego serwisu technicznego

Wymogiem utrzymania sprzętu informatycznego i sieci komputerowych w pełnej sprawności technicznej, uzyskiwania jego pełnej skuteczności i przydatności, jest dokonywanie okresowej konserwacji. Pozwala to również uniknąć poważniejszych usterek i awarii. Podstawą wykonywania przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego przez CPU ZETO jest zawarta całoroczna umowa serwisowa, na podstawie której serwis techniczny wykonuje określone czynności.

Serwis wykonywany jest na podstawie uprzedniego wspólnie ustalonego harmonogramu bez uprzedniego wezwania. Zgłoszenia awarii i usterek przyjmowane są telefonicznie na bieżąco.

Czas reakcji serwisu to maksymalnie od 1 do 24 godzin w zależności od rodzaju umowy z Klientem. W sytuacjach krytycznych - stałym Klientom, posiadającym całoroczną umowę serwisową, udostępniamy własny sprzęt na podmianę.

Dyspozycyjność serwisu technicznego - praca wykonywana przez 5 dni w tygodniu a także w soboty, niedziele i święta w zależności od umowy z Klientem.

Oferujemy możliwość zakupu w nasze firmie materiałów eksploatacyjnych do niemal wszystkich modeli kopiarek oraz drukarek.