Agility
Comarch ERP Optima
el-Dok System
el-Urząd
el-Agent ESP
Biuletyn Informacji Publicznej
CERTUM
Drukarnia Ellert z siedzibą w Wiązownej wykonuje wszelkiego rodzaju nadruki na opakowania. Firma działa od ponad 30 lat świadcząc usługi dla klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Drukarnia specjalizuje się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych. "Potrzebowaliśmy systemu, który umożliwi sprawne zarządzanie serwisem maszyn i urządzeń, a kierownictwu dostarczy rzeczywistych danych, wykorzystywanych do zidentyfikowania problemów, a w konsekwencji ich analizy, podjęcia stosownych prac. Przed wdrożeniem CMMS Agility ilość informacji oraz ich zakres był ograniczony, a dane nie zawsze oddawały aktualny stan. Dzięki Agility, mam możliwość stałego nadzoru i pełnej kontroli wszystkich procesów serwisowych, naprawczych, inwestycyjnych, przy jednoczesnej sprawnej kontroli i informacji o stanie finansowym. Dodatkowo Agility w wersji standardowej oferuje dostęp do informacji w dowolnym miejscu na świecie, znaczną ilość raportów pokrywających nasze zapotrzebowanie."
Indykpol S.A. jest największym w Polsce producentem mięsa i przetworów indyczych. Indykpol tworzy najbardziej rozwiniętą krajową organizację specjalizującą się w hodowli i przemysłowym tuczu indyków, sprzedaży hurtowej i detalicznej tuszek, elementów z drobiu, mięsa indyczego i jego przetworów. "Spośród wielu systemów CMMS dostępnych na rynku zdecydowałem się wdrożyć system Agility ze względu na jego bardzo intuicyjny charakter oraz prostotę użytkowania. Bardzo zależało mi na prostym i przejrzystym systemie, dzięki któremu opór pracowników przed zmianami byłby znikomy, a wdrożenie przebiegałoby sprawnie i w krótkim okresie czasu mógłbym obserwować efekty i czerpać korzyści z systemu. Inne systemy nie oferowały wystarczająco indywidualnego dopasowania do naszych potrzeb, dzięki któremu dosłownie zastąpiliśmy wersję papierową wersją elektroniczna nie wprowadzając żadnych zmian w formularzach i dokumentach które obecnie stosujemy."
Reckitt Benckiser jest światowym liderem w produkcji detergentów i środków czystości oraz wiodącą firmą w dziedzinie środków higieny osobistej i leków bez recepty. Firma posiada oddziały w 60 krajach, a w 180 sprzedaje swoje produkty. "Wdrożenie Systemu CMMS Agility w zakładzie Reckitt Benckiser Production Poland Sp. z o.o. okazało się świetnym wyborem oraz doskonałą alternatywą dla funkcjonujących na rynku oprogramowani przeznaczonych dla Służb Utrzymania Ruchu. Pomijając fakt dobrze wykonanego wdrożenia, system pozwolił na rezygnację z większości archaicznie realizowanych i planowanych prac - wypierając je niemal natychmiast po wdrożeniu. System doskonale łączy obszary zaopatrzenia, planowania prac UR, nadzoru nad wydatkami, realizacjami i wdrożeniami projektów, a także spełnia funkcję bazy danych dokumentacji i co ważne także pomaga w kwestiach personalnych. Ogromną zaletą wdrażania z polskim Integratorem, firmą CPU ZETO w Jeleniej Górze, jest duża łatwość w personalizacji potrzeb, co w relacji z rozsądnie skalkulowaną ceną daje naprawdę dobry produkt."
Kopalnia SUROWCÓW SKALNYCH S.A. w Złotoryi działa w zakresie wydobycia i przetwórstwa skalnych surowców niezbędnych w branży drogowej - stosowanych np. na nawierzchnie z elementów betonowych, kamieni naturalnych. "Jesteśmy użytkownikiem systemu wspomagającego zarządzanie CDN XL. W ramach wdrożenia dokonana została pełna integracja wag elektronicznych i systemu ważenia produktów z systemem CDN XL w obszarze Modułu Sprzedaży i Księgowości. System został również zintegrowany z systemem kadrowym SATURN HR. Wdrożenie powierzyliśmy firmie CPU ZETO Sp. z o.o. w Jeleniej Górze stawiając na stabilność i renomę firmy, a w szczególności na wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zespołu wdrożeniowego oraz obsługi posprzedażowej. Dzięki dużej elastyczności systemu oraz fachowości i rzetelności zespołu - wdrożenie zostało wykonane szybko, sprawnie i zgodnie z naszymi potrzebami. Stając się posiadaczami systemu CDN XL otrzymaliśmy nowoczesne rozwiązanie do obsługi firmy. Decyzję o wdrożeniu przez jeleniogórskie ZETO uważamy za korzystną, godną polecenia innym firmom."
Firma JOART działa w branży odzieżowej. Jest znaczącym dystrybutorem na terenie Dolnego Śląska i woj. Lubuskiego. Firma mieści się w centrali w Bolesławcu oraz posiada liczne placówki detaliczne. "Jesteśmy użytkownikami systemu CDN XL. Oprogramowanie to wybraliśmy spośród wielu dostępnych na rynku z uwagi na to, że jest to polski system w pełni zintegrowany, wspomagający proces zarządzania przedsiębiorstwem. System charakteryzuje się łatwością i intuicyjnością obsługi. Dodatkowym atutem są stałe, bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany w obowiązujących przepisach prawnych i finansowych. Proces wdrożenia przeprowadzony przez firmę CPU ZETO Sp. z o.o. w Jeleniej Górze poprzedzony był wnikliwą analizą w czasie której zostały przeorganizowane i usprawnione procesy logistyczne. Wdrożenie systemu było sprawne i metodyczne. Każdy etap mieścił się w wyznaczonych ramach czasowych. Obecnie w dalszym ciągu współpracujemy z firmą CPU ZETO w zakresie serwisu, wsparcia merytorycznego i opieki nad systemem co jest najlepszą rekomendacją dla tej firmy."
CEZAR jest arkuszową drukarnią offsetową specjalizującą się w produkcji skomplikowanych i wyrafinowanych druków wykorzystujących technologie UV. Cezar S.A. na przestrzeni lat stał się preferowanym dostawcą dla Klientów działających na globalnym rynku. "Dzięki Agility, mam możliwość stałego nadzoru i pełnej kontroli wszystkich procesów serwisowych, naprawczych, inwestycyjnych. Mogę sprawnie kontrolować i zarządzać przepływami finansowymi i monitorować bieżące i planowane zaangażowanie naszych inżynierów w pracę. Do tych informacji mam dostęp w każdym miejscu na świecie - gdzie tylko jest dostępny Internet."
Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. jest ośrodkiem o wieloletniej tradycji, mającej swój początek w latach powojennych. Obecnie udziela świadczeń medycznych w zakresie diagnostyki i leczenia  dla dzieci, młodzieży  i pacjentów dorosłych z chorobami alergicznymi, chorobami układu oddechowego, układu pokarmowego, schorzeniami kardiologicznymi, onkologicznymi, laryngologicznymi. "Centrum Przemysłowo - Usługowe ZETO Sp. z o.o. w Jeleniej Górze jest naszym wieloletnim partnerem. Pracownicy firmy wykonali sieć logiczno-energetyczną w naszym Ośrodku składającą się obecnie z około pięćdziesięciu stanowisk w różnych budynkach. W skład sieci wchodzą przewody UTP, połączenia światłowodowe, urządzenia pasywne i aktywne. Sieć wykonana została w staranny i fachowy sposób. Pomimo objęcia wieloletnią gwarancją nie zachodzi potrzeba napraw gwarancyjnych lub odpłatnych, a jedynie modernizacja na życzenie. Wszystkie prace przeprowadzono terminowo i dokładnie.”

Szybki kontakt

SSG Insight
ZETO Lublin
Asseco Poland
Eldisy
Idź na góre